مرجع مقالات رسمي غرفه سازي مرجع مقالات رسمي غرفه سازي .

مرجع مقالات رسمي غرفه سازي

طراحي  كاربردي غرفه نمايشگاهي كارخانه‌ي كاويان دسته: 

طراحي 
كاربردي غرفه نمايشگاهي كارخانه‌ي كاويان دسته: 
پروژه هاي پر رنگ فضاهاي نمايشگاهي فضاهاي نمايشگاهي: يك عدد از مورد هاي تبليغاتي توليدكنندگان و وارد كنندگان در حوزه هاي مختلف، به نمايش گذاشتن توليدها در نمايشگاه هاست . در چنين موقعيتي احتمالا مهم ترين علتي كه بايد به آن توجه شود، طراحي داخلي تالار ها و غرفه هاي نمايشگاهي مي‌باشد . طراح داخلي بايستي با انتخاب هاي درست، بهترين حالت را براي به سناريو گذاشتن محصولات قضيه حيث مهيا نمايد . چيدانه در اين مقاله قصد دارد شما را با سالن نمايشگاه كارخانه‌ي كاويان مثال اي موفق در اين حوزه كه به دست عليرضا امتياز طراحي و اجرا گرديده هست آشنا كند . با ما هم پا باشيد . 

ساخت غرفه نمايشگاهي در مشهد

ويژگي ها 
پروژه سالن نمايشگاه كارخانه‌ي كاويان مكان: 
تهران گروه 
معماري: گروه معماري امتياز معمار 
ارشد: عليرضا امتياز سال: 
1389 كاربري 
فضا: غرفه نمايشگاهي 

از زبان معمار پروژه: كارخانه‌ي كاويان كه در زمينه‌ي ايجاد دستگيره‌هاي درب لاكچري فعاليت دارد، از تيم معماري ما خواست تا طراحي نمايشگاه كمپاني را بر عهده بگيريم . 

مقاله 
پيشنهادي: معماري ساختمان آماج درمان در پارك فناوري پرديس 


ايده‌ي ما در طراحي اين بود كه بتوان دستگيره‌ها را بر روي يك شيئ درب‌ مانند به نمايش گذاشته به اين فيس كه از ديوار خارج زده باشد و بتوان دستگيره‌ها را بر روي آن نصب كرد . در عين حال، اين شي ءها كه دستگيره‌ها بر روي آن ها سوار مي شوند در طول فضاي سالن از لحاظ اندازه متغيير بوده و تنوع گونه هاي را نشان مي دهد . 

رنگ انتخابي قطعات پباده سازي شده سپيد مي‌باشد . با انتخاب اين رنگ دستگيره ها كه جنس قضيه نظر كارخانه بود به نيكي خود را نشان مي دهد . اين قطعات سپيد رنگ به رخ ريتميك در يك رديف مشخص و معلوم كنار هم نشسته و ديواره سالن نمايشگاه را ساخته اند . 

سالن نمايشگاه كارخانه كاويان با نورپردازي مناسب در دربين صفحه ها مواجش توانسته در به نمايش گذاشتن دستگيره ها غالب باشد . 


برچسب: ساخت غرفه نمايشگاهي در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۴:۰۰ توسط:alipour موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :