مرجع مقالات رسمي غرفه سازي مرجع مقالات رسمي غرفه سازي .

مرجع مقالات رسمي غرفه سازي

نظم  و ترتيب بخشيدن به كمدديواري ها چه اهميتي در چيدمان منزل دارد؟

نظم 
و ترتيب بخشيدن به كمدديواري ها چه اهميتي در چيدمان منزل دارد؟ در اين مقاله به اهميت نظم و ترتيب دادن به كمدديواري ها مي پردازيم .نظم كمدها نقش به سزايي در چيدمان داخلي منزل ايفا مي كند . 

ساخت غرفه نمايشگاهي در مشهد

با پاره اي تغييرات جزيي مي توان يك بوفه سازمان يافته و منظم ساخت كرد . كمد، رگال، قفسه، باكس و … براي اين اتاق تهيه و آن را به كمد ديواري جامه و كفش تبديل نمائيد .با ايده هايي كه در زير برايتان نام برده ايم، مي توانيد در كمترين جا بيشترين وسايل را به شايسته ترين شكل انبار نمائيد . كمدديواري خرقه بخش تعالي و حساس از اتاق خواب شما را در بر مي گيرد، پس دوچندان كليدي است كه از حيث ظاهري خوشايند باشد . درصورتي كه اتاق لباس داريد، از يك قالي‌كوچك ي رنگي در آن به كار گيري نمائيد و بوفه تان را با رنگ آميزي و برگه ديواري جلوه اي جديد ببخشيد . 

تقسيم 
كننده هاي كشوي گنجه ها تمامي ي ما پايين و رو كردن كشو براي يافتن پيراهن يا اين كه جوراب موردنظرمان را تجربه كرده ايم و چه تجربه ي آزاردهنده اي! استعمال از تقسيم كننده هاي كشو سبب مي شود هر كالايي در مكان منحصربه‌فرد به خود قرار گيرد . تقسيم كننده هاي كشو از شايسته ترين ايده ها براي جاجورابي و خرقه هاي كوچك مي‌باشند . 

آينه 
در گنجه لباس فلسفه ي حضور آينه در بوفه لباس يا اين كه نزديك به آن براي تمامي صريح هست . ولي بايستي بدانيد نيازي نيست يك اتاق لباس گران قدر داشته باشيد تا بتوانيد از اين وسيله سود ببريد، آويزان كردن آينه پشت درب كمدديواري هم عمل شما را خط مش مي اندازد . 

نمايشي 
خيره كننده در بوفه لباس هم اكنون شما كمدي جادار خيس با اكسسوري هاي نظم دهنده داريد و زمان آن مي باشد كه هر چيزي را به جاي خود در كمدديواري برگردانيد و كمدتان را مانند يك صحنه ي سناريو بچينيد . خوب تر ميباشد هر چه داريد در مشاهده كرد باشد چون ممكن ميباشد برخي چيزها را فراموش كنيد . 
اگر كمد ديواري يا اتاق لباس خود را نظير يك مغازه خرقه بچينيد، مي توانيد لذت خريد خرقه را هر روز تجربه كنيد!
گيره‌هايي 
براي آويزان كردن يك جفت قلاب كمك مي‌‌كند به جا دادن يك سري از وسايل در ديواري باريكي و بلند . استعمال سهل وآسان و ارزان از اين قلاب‌ها به طور معجزه آسايي اقلام را از له شدن و چلانده شدن حفظ ميكند . 

سبد 
خرقه چرك در كمدديواري لباس هر بوفه بزرگي به يك سبد دم دستي براي لباس هاي چرك نياز دارد ولي اين سبد الزاما بدنما نمي‌باشد . اين كشوهاي جك دار براي جا دادن سبد لباس چرك، به خير و خوبي با كمد تلفيق گرديده اند و ابزاري زياد كاربردي هستند كه تفكيك خرقه هاي چرك از خرقه هاي منزه را مضاعف راحت مي نمايند . 

نورپردازي 
گنجه لباس نورپردازي درست در كمد ديواري جامه و به خصوص اتاق جامه يكي از ملزومات مي‌باشد . براي اتاق لباس از نورپردازي محيطي در بالاي راز و نورپردازي موضعي براي بخش هاي ما يحتاج مثل آينه به كار گيري فرماييد . 


برچسب: ساخت غرفه نمايشگاهي در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۴:۰۴ توسط:alipour موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :